Sedma sezona kupanja na bazenskom kompleksu Sportsko-rekreativnog centra “9. januar“ počinje u petak, 26. juna, od 10 časova. Cijene ulaznica ostaće nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu.
Dnevna ulaznica koštaće 4 KM, sezonska 20 KM, a iznajmljivanje ležaljke 2.50 KM. I ove godine načelnik opštine Ninoslav Prelić obezbijedio je sezonske karte za učenike, pa će pravo na potpuno besplatno korištenje bazena imati učenici Osnovne škole “Sveti Sava” i Srednjoškolskog centra “27. januar” iz Rogatice, kao i učenici iz Rogatice koji se školuju u drugim gradovima.
Pored objekta biće prisutni i spasioci, koji će ujedno imati ulogu redara. Apeluje se na posjetioce da se prema imovini bazenskog kompleksa odnose domaćinski i da poštuju kućni red.
Last modified: 24/06/2026