Zvanična internet prezentacija Opštine Rogatica

SAK “Rogatica”: Deset medalja u Banjaluci

21/10/2019

Tek što su prošle srijede zablistali na “Nestle kupu” u Tuzli, atletičari Srpskog atletskog kluba “Rogatica” i proteklog vikenda su osvojili nove medalje. Na “Pojedinačnom atletskom prvenstvu Republike Srpske” za starije pionire i pionirke, koje je održano u Banjaluci, osmočlana ekipa SAK “Rogatica” osvojila je 10 medalja.

Skokovi uvis i udalj donijeli su dvije zlatne medalje Snežani Ćaćić. David Sokolović i Magdalena Ilić osvojili su zlatne medalje u trkama na 100 metara sa preponama, a srebrne u skoku uvis. Srebro je osvojila i Kristina Popović u bacanju kugle. Andrej Ćebić i Marija Gračanin osvojili su bronzane medalje u skoku udalj, te djevojke u trci štafeta 4h100 m.

Tekuća godina, a samim tim i atletska takmičenja polako ulaze u završnicu. Ovo je našim atletičarima bilo dvadeset prvo ovogodišnje takmičenje, a ni sa jednog se nisu vratili bez medalja.

Last modified: 21/10/2019