Званична интернет презентација Општинe Рогатица

САК “Рогатица”: Десет медаља у Бањалуци

21/10/2019

Тек што су прошле сриједе заблистали на “Нестле купу” у Тузли, атлетичари Српског атлетског клуба “Рогатица” и протеклог викенда су освојили нове медаље. На “Појединачном атлетском првенству Републике Српске” за старије пионире и пионирке, које је одржано у Бањалуци, осмочлана екипа САК “Рогатица” освојила је 10 медаља.

Скокови увис и удаљ донијели су двије златне медаље Снежани Ћаћић. Давид Соколовић и Магдалена Илић освојили су златне медаље у тркама на 100 метара са препонама, а сребрне у скоку увис. Сребро је освојила и Кристина Поповић у бацању кугле. Андреј Ћебић и Марија Грачанин освојили су бронзане медаље у скоку удаљ, те дјевојке у трци штафета 4х100 м.

Текућа година, а самим тим и атлетска такмичења полако улазе у завршницу. Ово је нашим атлетичарима било двадесет прво овогодишње такмичење, а ни са једног се нису вратили без медаља.

Last modified: 21/10/2019