Званична интернет презентација Општинe Рогатица

Убједљива побједа “Младости” на домаћем терену

12/03/2017

Данас је у Рогатици одиграна фудбалска утакмица 16. кола Друге лиге Републике Српске, група „Исток“. У сусрету домаће „Младости“ и брчанске „Илићке 01“, домаћи играчи су остварили побједу, резултатом 3:1 (1:0).

Домаћини су повели у 36. минуту, поготком Ђуровића. Гости су довели до изједначења у 52. минуту (Арсић), да би у 57. минуту Тадић својим голом “Младост” довео у предност. Коначан резултат утакмице поставио је Ђуровић у 70. минуту.

“Младост” је наступила у сљедећем саставу: Јоловић, Ј. Рајак, Балчаковић, Бјелаковић, Б. Обрадовић, Ђуровић (од 81. мин. Д. Соколовић), Радовић (од 77. мин. С. Обрадовић), Тадић (од 67. мин. Живковић), Ујић, Ћаћић, Миличевић.

За “Илићку 01” наступили су: Јовић, Бојић (од 78. мин Н. Крајшумовић), Савић, Н. Марковић, Трујић, Антуновић (од 61. мин. Лазукић), Арсић (од 74. мин. М. Крајшумовић), Д. Марковић, Зимоњић, Кикић, Мишковић.

Last modified: 12/03/2017